Oranžais brīdinājums – OB pieaug

OB18.plakats.noqr
24. martā
pilngadības jubileju ar vētrainu balli Liepājā, klubā Fontaine Palace tradicionāli sagaidīs latviešu turbofolka ansamblis Oranžās brīvdienas (OB).

Deviņgalvainais ska-punk žanrā muzicējošais kolektīvs pēdējos gadus ir nemainīgs. “Agrāk regulāri lielā kolektīva sastāvs bija visai plūstošas dabas. Tas jau laikam normāli. Ar laiku paši kļūstam nopietnāki un pieņemam viens otru ar visiem velniem galvās un pārējo,” stāsta grupas dibinātājs, dziesmu autors un galvenais runas vīrs Ints Ķergalvis, pazīstams arī pēc skatuves vārda Speiss. Šobrīd kopā ar viņu OB muzicē ģitārists Andžs Zvirbulis (Andžiks), mandolīnists un ģitārists Kaspars Čakste, bundzinieks Jānis Puzaks (Ješka), basģitārists Raitis Neitāls (Bālais), kā arī četri pūšamo instrumentu spēlētāji – Jānis Kaličus (Kaļa), Maksims Starodubovs (Maksis), Ritvars Šilkovs (Ricis) un Nauris Bruņinieks (Brunis).

Puiši stāsta, ka koncerts Liepājā vienmēr esot kas īpašs, it sevišķi svinot tik nozīmīgu gadskārtu kā 18. Arī šogad jubilejā grupas līdzjutējiem būs iespēja novērtēt kādu pirmatskaņojumu. “Gandrīz pusgadu esam bijuši klusi. Vismaz tā var no malas šķist. Taču šo laiku esam strādājuši pie jaunām dziesmām. Vienu no tām izdosim par godu jubilejai, turklāt beidzot esam uzņēmuši arī videoklipu,” skaidro R. Šilkovs, kurš uz saviem pleciem nereti uzņemas arī OB menedžmenta pienākumus.

Arī pirms gada, svinot jubileju, OB publicēja jaunu dziesmu “Mazo cilvēku vārdā”, kurai vēlāk izveidoja video versiju ar kadriem no svinībām Liepājā.

Kā ierasts, arī šogad svinētgribētājus no Rīgas uz Liepāju un atpakaļ vizinās speciāls fanu autobuss. Tāpat Liepājas pusē atbalstītāji parūpējušies par patīkamākām nakšņošanas izmaksām viesnīcā un citiem labumiem.

Inforācija līdzbraucējiem:

Maršruts nemainīgs, piedāvājam doties kopā ar autobusu Rīga – Liepāja – Rīga.
Rīga – Liepāja: sestdien, 24. martā 16:00
Liepāja – Rīga: svētdien, 25. martā 12:00
Ceļš + ieeja klubā = 10€
Šogad izmaiņas par draudzīgāku cenu varēs nakšņot Fontaine Hotel, nevis Fontaine Royal kā citus gadus.

Lai pieteiktos braucienam un saņemtu tālākus norādījumus ir jāsūta SMS (Vārds Uzvārds, cilvēku skaits, epasts) Raitim 26042511, vai jāraksta e-pasts: brivdienas@oranzas.lv

One Response

 1. By Selene Bucklin (

  oranzas,

  Want to be Instagram popular?

  Ever thought about what it feels like to be an Instagram Influencer?

  Picture this: You arise early Friday, even before your alarm buzzes.

  Roll over, check the cell.

  Click the Instragram App.

  You‘re flabbergastered at what you see: Over 832 likes on one of your pictures! There, you can see a a huge amount of likes on your pictures–over 738 on a single photo alone.

  You put your super-duper soft slippers on and head to the kitchen for some coffee. After putting on the kettle, you pull out your phone again.

  Presto! Another 63 likes.

  Here comes another one. This time it’s not a like but a message from one of your followers. They flatter you on your success and let you know they adore waking up to your content.

  The kettle blows and you pour your tea. When you flip out your phone, there is another message–this time from a young girl–thanking you for posting. She follows you religiously and your’e an inspiration.

  Within minutes, your phone buzzes AGAIN.

  Oops, another message. But you can’t hit them back—you’ve got to hit the gym.
  Let’s stop the simulation there. Most people have a hard time acquiring what they want in life. People can hardly get themselves to eat a good breakfast.

  I’m going to show you how to take control of your Instagram.

  Imagine if you could raise your engagement by 100%, or 1000%?

  Truth is, it is not the most complicated thing in the world to get more. As an example, all the old pros use our website.

  In just minutes after posting, we get your images piled with likes.

  With this you have a big chance to be featured in the “Top Post” section.

  Sound too good for reality? Here’s what you’ve got to do to get a taste:
  1. Check out https://jabbertune.surf
  2. Put in your Instagram username.
  3. 10 – 15 likes will be sent to your 3 most recent pictures. Just like that.

  Hitting the Top Post page will 10X your Instafame. But you have got to do more than just want it–you have got to do something about it. Are you willing?

  Happy image-uploading.


Leave a Reply

 • Random pics

  dsc_7053 ob-albums-34 le-brivdienas-2012-38 le-brivdienas-2012-52 ob-rockcafe-21 ob-16fontaine-77
 • OB Twitter