Oranžajām brīvdienām 17 gadi, jauna dziesma un koncerts Liepājā

Oranzas Brivdienas 17 gadi Fontaine Palace

Savā 17 gadu jubilejā latviešu turbofolka apvienība Oranžās Brīvdienas (OB) izdod jaunu dziesmu „Mazo cilvēku vārdā” un aicina uz jubilejas koncertu 18.martā Liepājas klubā „Fontaine Palace”.

„Mazo cilvēku vārdā” ir pirmā OB izdotā dziesma pēc 2015. gada maijā iznākušā albuma „Tilti”. Dziesma radīta grupas radošās lauku nometnes laikā pagājušā gada maijā, vēlāk tika pieslīpētas nianses mēģinājumos un pārbaudīta publikas reakcija vasaras koncertos, līdz šī gada februārī sākās darbs studijā. „Jau kopš 2012. gada esam ierakstījušies tikai Hodila Records, Valmierā, tāpēc vēlējāmies pamainīt šo procesu. Šoreiz ieraksts tapa divās studijās: pie Mārtiņa Burkevica ierakstījām pavadošo sastāvu, bet pūšaminstrumentus un balsis – studijā Lauska, Kaspara Bārbala uzraudzībā. Bet masterēšanai izraudzījāmies Kalifornijā bāzēto Mercury Mastering, kur to darījām arī albumam Tilti”, stāsta grupas mandolīnists Kaspars Čakste.

Kā jau pēdējos gados ir ierasts, OB dzimšanas diena tiks svinēta Liepājas klubā Fontaine Palace, 18. martā. No Rīgas uz Liepāju un svētdienā atpakaļ arī šogad grupa piedāvā doties kopā vienā autobusā. Pirmajiem būs pieejamas arī atlaides Fontaine Royal viesnīcā. Pasākumu kuplinās aktieris, pasākumu vadītājs un grupas Rīta Stienis līderis Mārtiņš Kozlovskis jeb DJ Kozmens, un vēl kāds muzikāls pārsteigums.

Domājam, ka viss notiks tikpat traki kā iepriekšējās reizēs.

Maršruts nemainīgs, piedāvājam doties kopā ar autobusu Rīga – Liepāja – Rīga.
Rīga – Liepāja: sestdien, 18. martā 15:00
Liepāja – Rīga: svētdien, 19. martā 12:00
Ceļš + ieeja klubā = 10€
Kā arī varēs iegūt atlaidi Hotel Fontaine Royal”

Lai pieteiktos braucienam un saņemtu tālākus norādījumus ir jāzvana Raitim 26042511, vai jāraksta e-pasts: brivdienas@oranzas.lv

Leave a Reply

  • Random pics

    dsc_7023 ob-rockcafe-27 ob-rockcafe-34 ob-rockcafe-52 20160220-valkastv_maz ob-16fontaine-86
  • OB Twitter