“Oranžajām Brīvdienām” jauns singls

Oranžajām Brīvdienām jauns singls

Latviešu turbofolka ansamblis “Oranžās Brīvdienas” (OB) izdod nu jau trešo singlu no šogad iznākušā albuma “Tilti”.
Dziesmu “Vēstules” paši OB mūziķi raksturo kā sava veida muzikālu eksperimentu. Skaņdarbā izmantoti vairāki līdz šim OB daiļradē nedzirdēti paņēmieni. „Arī pati dziesma nav tipisks OB gabals. Tas vairāk ir dziļi personisks vēstījums, gandrīz vai balāde mūsu izpratnē,” tā grupas līderis un dziesmas autors Ints Ķergalvis jeb Speiss.
Jau šajā nedēļas nogalē OB kāps uz festivāla “Klang” skatuves. Uzstāšanās paredzēta naktī uz sestdienu ap plkst. 1.00. Savukārt sestdien oranžā armija dodas iekarot Cēsu klausītāju sirdis pasākumā “Fono Cēsis 2015”. Uz Pils Parka skatuves OB kāps 21.40. Vēl pēc nedēļas oranžie spridzinās festivālā “Laba Daba”.
Albumu “Tilti” gan digitālā, gan CD formātā aizvien var iegādāties mūzikas ierakstu veikalos, vietnē http://oranzas.bandcamp.com, kā arī diski un cita atribūtika atrodama pie pašas grupas jebkurā no festivāliem.

Leave a Reply


    Fatal error: Couldn't execute method C_Display_Type::__get in Unknown on line 0
    503 Service Unavailable

    Service Unavailable

    The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

    Additionally, a 503 Service Temporarily Unavailable error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.