Oranžajām brīvdienām 15 gadi un dubults singls

Latviešu turbofolka apvienība Oranžās brīvdienas (OB) 15 gadu jubileju 21. martā atzīmēs klubā Fontaine Palace, Liepājā. Šim notikumam par godu ansamblis publicē dubultu singlu jeb dziesmu Turbo traktors divās atšķirīgās versijās.

Turbo traktors ir otrais skaņdarbs no OB jaunā albuma Tilti, kuru izdot ieplānots jau maijā. Ziemas sākumā grupa klausītājiem piedāvāja dziesmu Sniegpārsla, kas iezīmēja visai krasas novitātes OB tradicionālaja skanējumā. Turbo traktora oriģinālā versija, savukārt, ir tipisks grupas daiļrades turpinājums. Līdz šim dziesma bija klausāma vairākos koncertu ierakstos, taču tagad pieejama brīvi lejuplādējama ikvienam arī studijas ierakstā. Papildus oriģinālajai, studijā ieskaņota Turbo traktora versija, kuru paši mūziķi nosaukuši par akustisko. „Tas gan nav akustisks ieraksts tradicionālā izpratnē. Būtībā tā ir pilnīgi jauna dziesmas versija, izmantojot tikai akustiskos instrumentus,” skaidro grupas līderis un dziesmas autors Ints Ķergalvis, kurš pazīstams arī ar skatuves vārdu Speiss. Viņš neslēpj, ka grupa jau ilgāku laiku plānojot sākt darbu pie līdzīgas akustiskas programas, taču to pagaidām atvirza otrā plānā citi darbi.

Nozīmīgākais no tiem, protams, paša albuma izdošana, jo darbs pie ieraksta ievilcies ilgāk, nekā sākotnēji iecerēts, kā arī gatavošanās 15 gadu jubilejai. OB aicina ikvienu 21. martā uz Liepāju. Par godu šim notikumam sagatavota īpaša koncertprogramma. Grupas cienītājiem tā būs pirmā iespēja dzirdēt visus jaunā albuma skaņdarbus dzīvajā izpildījumā. „Neesam nekur pazuduši. Mēs apzināti kopš pagājušās vasaras nesniedzām koncertus, lai paši varētu atpūsties un mierīgi sagatavot jaunu programmu,” tā I.Ķergalvis. Turklāt, uzreiz pēc jubilejas svinībām Liepājā, OB dodas koncertturnejā uz Vāciju, Poliju, Beļģiju un Nīderlandi. „Esam pamatīgi noilgojušies spēlēt. Tik ilgu pauzi nebijām līdz šim ņēmuši. Arī grupas sastāvs nedaudz pamainījies,” saka I.Ķergalvis. Jau ziņots, ka OB ierindā atgriezies ilggadējais mandolīnists un ģitārists Kaspars Čakste, savukārt basu spēlēs Raitis Neitāls.

Arī šogad grupas faniem no Rīgas uz koncertu Liepājā, un pēc tam atpakaļ, būs iespēja nokļūt ar īpašu autobusu. Tāpat pirmajiem pieejamas atlaides Fontaine Royal viesnīcā. Vairāk informācijas par visu šo www.oranzas.lv, kā arī grupas profilā portālā www.facebook.com un www.draugiem.lv.

 

PIETEIKŠANĀS OB AUTOBUSAM RĪGA –LIEPĀJA – RĪGA 21. MARTĀ!!!

Dalības maksa 10 EIRO!!!

Pieteikšanās tāda pati, kā iepriekšējā reizē. Viss pa soļiem:

  1. Zvanam Speisam 29800239 (noskaidrojam, vai vēl ir brīvas vietas) un piesakam braucēju skaitu ar savu vārdu.
  2. Ieskaitam naudiņu 10 eiro par katru braucēju kontā LV24UNLA0050018550602 (Ints Ķergalvis, 151082-11750).
  3. Ierodamies uz autobusu Rīgā pie Kongresu nama 21. martā ap pusdienas laiku. Par konkrētu izbraukšanas laiku vēl ziņosim.
  4. Braucam mājās 22. martā, svētdien, ap pusdienas laiku.

ATLAIDES VIESNĪCAI:

Arī šoreiz esam padomājuši par tiem, kuri pirms un pēc koncerta vēlēsies atpūsties. Viesnīcā Fontaine Royal pirmajiem, kuri pieteiksies, 25 procentu atlaide. Jāzvana gan šoreiz pašiem, parole: „ORANŽĀS BRĪVDIENAS” un vienkārši jārezervē numuriņš.

Vietu skaits gan autobusā, gan viesnīcā ir ierobežots, tāpēc aicinām savlaicīgi plānot laiku un lieki nevilkt garumā!

 

Leave a Reply

  • Random pics

    dsc_6993 dsc_7043 dsc_7236 ob-albums-62 le-brivdienas-2012-42 ob-rockcafe-25
  • OB Twitter